KONTAKT OSS

Følg oss!

Følg   @Garnpikene.no   på Facebook
Følg @Garnpikene.no på Facebook
Følg   @Garnpikene.no   på Instagram
Følg @Garnpikene.no på Instagram
For repost, tagg dine bilder med @garnpikene.no  Eller bruk våre emneknagger  #garnpikenestrikker #drammenstrikker #lørenskogstrikker #follostrikker #manglerudstrikker #østfoldstrikker #lillehammerstrikker #gjøvikstrikker #innlandetstrikker
For repost, tagg dine bilder med @garnpikene.no Eller bruk våre emneknagger #garnpikenestrikker #drammenstrikker #lørenskogstrikker #follostrikker #manglerudstrikker #østfoldstrikker #lillehammerstrikker #gjøvikstrikker #innlandetstrikker

Besøksadresse hovedkontor:

Garnpikene As,

Møllebakken 58,

70202 Trondheim


Kontaktinformasjon hovedkontor:

Mail: 

kontakt@garnpikene.no

sook.hoff@garnpikene.no

Tlf: (+47) 97661156

Åpningstider: Mand - fred: kl. 08.30 - kl. 17;00

 

KONTAKTINFORMASJON VÅRE AVDELINGER:

Besøksadresse Amanda:

Alti Amanda

Longhammarveien 27

5536 Haugesund 

Åpningstider: 10 - 20 (10 - 18)

Tlf: 976 61 156

Mail: kontakt@garnpikene.no


Besøksadresse Gjøvik:

CC Gjøvik

Jernbanesvingen 6,

2821 Gjøvik

Åpningstider: 10 - 21 (10 - 18)

Tlf: 916 17 798

Mail: ccgjovik@garnpikene.no


Besøksadresse Gulskogen:

Gulskogen senter,

Guldlisten 35,

3048 Drammen

Åpningstider: Kl. 10 - 21 (09 - 19)

Tlf.: 944 51 643

Mail: gulskogen@garnpikene.no


Besøksadresse Horisont:

Horisont kjøpesenter

Myrdalsvegen 2

5130 Nyborg

Åpningstider: 10 - 21 (10 - 18)

Tlf: 973 34 998

Mail: horisont@jenshoff.no


Besøksadresse Knarvik:

Amfi Knarvik

Kvernhushaugane 10

5914 Isdalstø

Åpningstider: 10 - 20 (10 - 18)

Tlf: 973 34 998

Mail: knarvik@garnpikene.no


Besøksadresse Manglerud:

Manglerud senter,

Plogveien 6,

0679 Oslo

Åpningstider: Kl. 10 - 21 (10 - 19)

Tlf: 900 20 425

Mail: manglerud@garnpikene.no


Besøksadresse Metro:

Metro senter,

Bibliotekgata 30,

1473 Lørenskog

Åpningstider: Kl. 10 - 21 (10 - 19)

Tlf: 453 55 945

Mail: metro@garnpikene.no


Besøksadresse Rygge:

Rygge Storsenter,

Carlbergveien 2, 

1526 Moss 

Åpningstider: Kl. 10 - 20 (10 - 18)

Tlf.: 905 71 294

Mail: rygge@garnpikene.no 


Besøksadresse Storbyen:

Storbyen Kjøpesenter,

Roald Amundsens gate 36, 

1723 Sarpsborg 

Åpningstider: Kl. 09 - 20 (09 - 18)

Tlf.: 900 30 683

Mail: storbyen@garnpikene.no


Besøksadresse Strandtorget:

CC Strandtorget

Strandpromenaden 85

2609 Lillehammer

Åpningstider: 09 - 20 (09 - 18)

Tlf: 401 55 218

Mail: strandtorget@garnpikene.no


Besøksadresse Vinterbro:

Alti Vinterbro,

Sjøskogenveien 7,

1407 Vinterbro

Åpningstider: Kl. 10 - 21 (09 - 18)

Tlf: 973 41 730

Mail: vinterbro@garnpikene.no